Вентилятор для ноутбука Toshiba Satellite M10, A10, A15, M10, M15, M30, M35, L750D-112, M30-104, M30-204, M30-304, M30-354, M30-604, M30-704, M30-901, M30-S309, M30-S3091, M30-S320, M30-S350, M30-S3501, M30-S350SB, M30-S3592, M35-S320, M35-S3201, M35-S359, M35-S3591, M35-S3592, M35-S456, M35-S4561, M30-721, M30-852, 5V 0.27A 3-pin Brushless
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Toshiba |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Клас якості | Original |
| Кількість кулерів | 1 |
| Призначення | Для процесору |
| Система охолодження | Активна (кулер) |
| Стан | Новий |
| Тип роз'єму | 3-pin |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 500 г |
| Висота | 45 мм |
| Глибина | 100 мм |
| Ширина | 125 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Напруга | 5 V |
Інформація для замовлення
- Ціна: 310 ₴
- Спосіб упаковки: Після оформлення замовлення покупцем, логістика нашої компанії пакує товар у поліпропіленову плівку та поміщає цей товар у коробку відповідного розміру, обмотує стрейч-плівкою, і тепер посилка готова до транспортування. У такому вигляді ми передаємо службам доставки цю посилку. Це є гарантією збереження та дбайливості товару від нашої компанії для наших покупців. Цей процес дозволяє надати клієнту очікуваний товар у належному стані.


