Акумуляторна батарея для смартфона Explay 4Game 3.7 V Black 2000mAh 7.4 Wh
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Explay |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Клас якості | Original |
| Призначення | Для мобільного телефону |
| Напруга акумулятору | 3.7 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 500 г |
| Висота | 45 мм |
| Довжина | 190 мм |
| Ємність | 2000 mAh |
| Ємність акумулятора | 2000 мА/год |
| Потужність | 7,4 Wh |
| Напруга | 3,7 V |
| Оригінал | Так |
| Сумісність акумулятора | Explay |
| Стан | Нова |
| Ширина | 125 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 50 ₴
- Спосіб упаковки: Після оформлення замовлення покупцем, логістика нашої компанії пакує товар у поліпропіленову плівку та поміщає цей товар у коробку відповідного розміру, обмотує стрейч-плівкою, і тепер посилка готова до транспортування. У такому вигляді ми передаємо службам доставки цю посилку. Це є гарантією збереження та дбайливості товару від нашої компанії для наших покупців. Цей процес дозволяє надати клієнту очікуваний товар у належному стані.


