
Матриця для ноутбука 15,6", Normal (стандарт), 30 pin (знизу зліва), 1366x768, Лампова (1 CCFL), без
2 050 ₴
- Немає в наявності
- Код: 001330
+380 (44) 300-27-97
- +380 (93) 177-50-08
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Лампові матриці 15,6" 1366x768 не випускаються ні одним виробником більш 4 років. Дана матриця - відновлена заводським методом. Замінені лампи, покриття, всі ключові елементи. Битих пікселів немає. Гарантія стандартна.Матриця для ноутбука 15,6", Normal (стандарт), 30 pin (знизу зліва), 1366x768, Лампова (1 CCFL), без кріплень, глянсовий, Chi Mei (CMO) REFМатрица класу А+ (без битих пікселів)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Chi Mei Corporation |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрану | 15.6 дюйм |
| Довжина | 250 мм |
| Клас якості | Original |
| Кількість контактів | 30 |
| Призначення | Для ноутбука |
| Роздільна здатність екрану | 1366×768 |
| Стан | Новий |
| Тип покриття екрану | Глянсовий |
| Тип роз'єму | 30 pin |
| Товщина | 60 мм |
| Товщина матриці | Normal |
| Ширина | 400 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 |
| Кріплення | Без кріплень |
| Поверхня | Глянцева |
| Роз'єм | 30 pin |
| Тип матриці | Normal (стандарт) |
| Тип підсвічування | Ламповая |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 050 ₴
- Спосіб упаковки: Після оформлення замовлення покупцем, логістика нашої компанії пакує товар у поліпропіленову плівку та поміщає цей товар у коробку відповідного розміру, обмотує стрейч-плівкою, і тепер посилка готова до транспортування. У такому вигляді ми передаємо службам доставки цю посилку. Це є гарантією збереження та дбайливості товару від нашої компанії для наших покупців. Цей процес дозволяє надати клієнту очікуваний товар у належному стані.

