
Матриця для ноутбука 15,6", Slim (тонка), 30 pin eDP (знизу справа) 1920x1080 Світлодіодна (LED), IPS,
2 560 ₴
- Немає в наявності
- Код: 056440
+380 (44) 300-27-97
- +380 (93) 177-50-08
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Матриця для ноутбука 15,6", Slim (тонка), 30 pin eDP (знизу справа) 1920x1080 Світлодіодна (LED), IPS, кріплення зверху\знизу, матова, AU Optronics (AUO), B156HAN06.1Матрица класу А+ (без битих пікселів)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AU Optronics |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрану | 15.6 дюйм |
| Довжина | 250 мм |
| Клас якості | Original |
| Кількість контактів | 30 |
| Призначення | Для ноутбука |
| Роздільна здатність екрану | Full HD (1920×1080) |
| Стан | Новий |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Тип роз'єму | 30 pin |
| Товщина | 60 мм |
| Товщина матриці | Slim |
| Ширина | 400 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| IPS | Да |
| Гарантійний термін | 12 |
| Кріплення | Да |
| Поверхня | Матова |
| Роз'єм | 30 pin |
| Розташування кріплень | зверху/знизу |
| Тип матриці | Slim (тонка) |
| Тип підсвічування | Светодиодная |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 560 ₴
- Спосіб упаковки: Після оформлення замовлення покупцем, логістика нашої компанії пакує товар у поліпропіленову плівку та поміщає цей товар у коробку відповідного розміру, обмотує стрейч-плівкою, і тепер посилка готова до транспортування. У такому вигляді ми передаємо службам доставки цю посилку. Це є гарантією збереження та дбайливості товару від нашої компанії для наших покупців. Цей процес дозволяє надати клієнту очікуваний товар у належному стані.

