
Матриця для ноутбука 12,1", Normal (стандарт), 20 pin (зверху праворуч), 1280x800, Лампова (1 CCFL), без
3 530 ₴
- Немає в наявності
- Код: 014633
+380 (44) 300-27-97
- +380 (93) 177-50-08
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Матриця для ноутбука 12,1", Normal (стандарт), 20 pin (зверху праворуч), 1280x800, Лампова (1 CCFL), без кріплень, глянцева, Samsung, HV121WX4-100
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрану | 12.1 дюйм |
| Довжина | 250 мм |
| Клас якості | Original |
| Кількість контактів | 20 |
| Призначення | Для ноутбука |
| Роздільна здатність екрану | 1280×800 |
| Стан | Новий |
| Тип покриття екрану | Глянсовий |
| Тип роз'єму | 20 pin |
| Товщина | 60 мм |
| Товщина матриці | Normal |
| Ширина | 400 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 |
| Кріплення | Без кріплень |
| Поверхня | Глянцева |
| Роз'єм | 20 pin |
| Тип матриці | Normal (стандарт) |
| Тип підсвічування | Ламповая |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 530 ₴
- Спосіб упаковки: Після оформлення замовлення покупцем, логістика нашої компанії пакує товар у поліпропіленову плівку та поміщає цей товар у коробку відповідного розміру, обмотує стрейч-плівкою, і тепер посилка готова до транспортування. У такому вигляді ми передаємо службам доставки цю посилку. Це є гарантією збереження та дбайливості товару від нашої компанії для наших покупців. Цей процес дозволяє надати клієнту очікуваний товар у належному стані.

