
Матриця для ноутбука 13,3", Slim (тонка), 40 pin (знизу справа), 1366х768, Світлодіодна (LED), кріплення
2 250 ₴
- Немає в наявності
- Код: 000316
+380 (44) 300-27-97
- +380 (93) 177-50-08
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
13,3", Slim (тонка), 40 pin (знизу справа), 1366х768, Світлодіодна (LED), кріплення зліва\праворуч, глянсовий, AU Optronics (AUO), B133XW01 v.1
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AU Optronics |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрану | 13.3 дюйм |
| Довжина | 250 мм |
| Клас якості | Original |
| Кількість контактів | 40 |
| Призначення | Для ноутбука |
| Роздільна здатність екрану | 1366×768 |
| Стан | Новий |
| Тип покриття екрану | Глянсовий |
| Тип роз'єму | 40 pin |
| Товщина | 60 мм |
| Товщина матриці | Slim |
| Ширина | 400 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 |
| Кріплення | Да |
| Поверхня | Глянцева |
| Роз'єм | 40 pin |
| Розташування кріплень | зліва/справа |
| Тип матриці | Slim (тонка) |
| Тип підсвічування | Светодиодная |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 250 ₴
- Спосіб упаковки: Після оформлення замовлення покупцем, логістика нашої компанії пакує товар у поліпропіленову плівку та поміщає цей товар у коробку відповідного розміру, обмотує стрейч-плівкою, і тепер посилка готова до транспортування. У такому вигляді ми передаємо службам доставки цю посилку. Це є гарантією збереження та дбайливості товару від нашої компанії для наших покупців. Цей процес дозволяє надати клієнту очікуваний товар у належному стані.

