
Акумулятор для шуруповерта-шурупокрута Panasonic EY9L10B 2.0 Ah 3.6 V чорний Li-Ion
920 ₴
- Немає в наявності
- Код: 058350
+380 (44) 300-27-97
- +380 (93) 177-50-08
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Акумулятор для шуруповерта Panasonic EY9L10B 2.0 Ah 3.6 V чорний Li-Ion
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Panasonic |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Стан | Новий |
| Ємність акумулятору | 2 А. г |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Колір корпусу | Чорний |
| Матеріал виготовлення корпусу | Пластик ABS |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 100 мм |
| Висота | 125 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність | 7.2 Wh |
| Напруга | 3.6 |
| Вага | 0.5 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 920 ₴
- Спосіб упаковки: Після оформлення замовлення покупцем, логістика нашої компанії пакує товар у поліпропіленову плівку та поміщає цей товар у коробку відповідного розміру, обмотує стрейч-плівкою, і тепер посилка готова до транспортування. У такому вигляді ми передаємо службам доставки цю посилку. Це є гарантією збереження та дбайливості товару від нашої компанії для наших покупців. Цей процес дозволяє надати клієнту очікуваний товар у належному стані.

