
Акумулятор для шуруповерта-шурупокрута Bosch 2607335560 ART 23 Accutrim 2.0 Ah 18V червоний Ni-Cd
0,44 ₴
- Немає в наявності
- Код: 075145
+380 (44) 300-27-97
- +380 (93) 177-50-08
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Акумулятор для шуруповерта Bosch 2607335560 ART 23 Accutrim 2.0 Ah 18V червоний Ni-Cd
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 2 мА/год |
| Потужність | 36 Wh |
| Колір корпусу | Червоний |
| Матеріал виготовлення корпусу | Пластик ABS |
| Напруга | 18.0 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 125 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Вага | 0.5 г |
| Довжина | 100 мм |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Ni-Cd |
Інформація для замовлення
- Ціна: 0,44 ₴
- Спосіб упаковки: Після оформлення замовлення покупцем, логістика нашої компанії пакує товар у поліпропіленову плівку та поміщає цей товар у коробку відповідного розміру, обмотує стрейч-плівкою, і тепер посилка готова до транспортування. У такому вигляді ми передаємо службам доставки цю посилку. Це є гарантією збереження та дбайливості товару від нашої компанії для наших покупців. Цей процес дозволяє надати клієнту очікуваний товар у належному стані.

