Топ Цена
-9%

Блок живлення для ноутбука Samsung 19V 60W 3.16 A 5.5x3.0mm AD-6019 OEM
360 ₴
320 ₴
- Готово до відправки
- Код: 004038
+380 (44) 300-27-97
- +380 (93) 177-50-08
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Блок живлення для ноутбука Samsung 19V 60W 3.16 A 5.5x3.0mm AD-6019 OEM
Блок живлення сумісний з моделями ноутбуків:
Блок живлення для ноутбука Samsung 200
Блок живлення для ноутбука Samsung 300
Блок живлення для ноутбука Samsung 400
Блок живлення для ноутбука Samsung 510
Блок живлення для ноутбука Samsung 700
Блок живлення для ноутбука Samsung A10 DXT
Блок живлення для ноутбука Samsung GT
Блок живлення для ноутбука Samsung M40 Plus
Блок живлення для ноутбука Samsung N
Блок живлення для ноутбука Samsung NB
Блок живлення для ноутбука Samsung NC
Блок живлення для ноутбука Samsung NF
Блок живлення для ноутбука Samsung ND
Блок живлення для ноутбука Samsung NP270E5G ATIV Book 2
Блок живлення для ноутбука Samsung NP
Блок живлення для ноутбука Samsung P
Блок живлення для ноутбука Samsung Q1 Ultra
Блок живлення для ноутбука Samsung Q
Блок живлення для ноутбука Samsung QX
Блок живлення для ноутбука Samsung R
Блок живлення для ноутбука Samsung RV
Блок живлення для ноутбука Samsung M
Блок живлення для ноутбука Samsung X
Блок живлення для ноутбука Samsung SF
Блок живлення для ноутбука Samsung SP
Блок живлення для ноутбука Samsung
Блок живлення для ноутбука Samsung
Блок живлення сумісний з моделями ноутбуків:
Блок живлення для ноутбука Samsung 200
Блок живлення для ноутбука Samsung 300
Блок живлення для ноутбука Samsung 400
Блок живлення для ноутбука Samsung 510
Блок живлення для ноутбука Samsung 700
Блок живлення для ноутбука Samsung A10 DXT
Блок живлення для ноутбука Samsung GT
Блок живлення для ноутбука Samsung M40 Plus
Блок живлення для ноутбука Samsung N
Блок живлення для ноутбука Samsung NB
Блок живлення для ноутбука Samsung NC
Блок живлення для ноутбука Samsung NF
Блок живлення для ноутбука Samsung ND
Блок живлення для ноутбука Samsung NP270E5G ATIV Book 2
Блок живлення для ноутбука Samsung NP
Блок живлення для ноутбука Samsung P
Блок живлення для ноутбука Samsung Q1 Ultra
Блок живлення для ноутбука Samsung Q
Блок живлення для ноутбука Samsung QX
Блок живлення для ноутбука Samsung R
Блок живлення для ноутбука Samsung RV
Блок живлення для ноутбука Samsung M
Блок живлення для ноутбука Samsung X
Блок живлення для ноутбука Samsung SF
Блок живлення для ноутбука Samsung SP
Блок живлення для ноутбука Samsung
Блок живлення для ноутбука Samsung
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Для ноутбука |
| Вихідна напруга (output) | 19 В |
| Сила вихідного струму | 3 - 3.95 А |
| Вихідна потужність | 60 Вт |
| Тип роз'єму | 5.5x3.0 мм |
| Індикатор роботи | Ні |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Клас якості | Original PRC |
| Сила струму | 3 А |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сумісність | Samsung |
| Колір | чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 320 ₴
- Спосіб упаковки: Після оформлення замовлення покупцем, логістика нашої компанії пакує товар у поліпропіленову плівку та поміщає цей товар у коробку відповідного розміру, обмотує стрейч-плівкою, і тепер посилка готова до транспортування. У такому вигляді ми передаємо службам доставки цю посилку. Це є гарантією збереження та дбайливості товару від нашої компанії для наших покупців. Цей процес дозволяє надати клієнту очікуваний товар у належному стані.

