Топ Цена

Блок живлення для ноутбука Acer 19V 90W 4.74 A 5.5 x 1.7 мм PA-1900-05 REPLACEMENT
260 ₴
- Немає в наявності
- Код: 019303
+380 (44) 300-27-97
- +380 (93) 177-50-08
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Блок живлення для ноутбука Acer 19V 90W 4.74 A 5.5 x 1.7 мм PA-1900-05 REPLACEMENT
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acer |
| Країна виробник | Китай |
| Вихідна потужність | 90 Вт |
| Вихідна напруга (output) | 19 В |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Індикатор роботи | Ні |
| Клас якості | Copy |
| Призначення | Для ноутбука |
| Сила вихідного струму | 4 - 4.9 А |
| Сила струму | 4 А |
| Стан | Новий |
| Тип роз'єму | 5.5x1.7 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сумісність | Acer |
| Колір | чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 260 ₴
- Спосіб упаковки: Після оформлення замовлення покупцем, логістика нашої компанії пакує товар у поліпропіленову плівку та поміщає цей товар у коробку відповідного розміру, обмотує стрейч-плівкою, і тепер посилка готова до транспортування. У такому вигляді ми передаємо службам доставки цю посилку. Це є гарантією збереження та дбайливості товару від нашої компанії для наших покупців. Цей процес дозволяє надати клієнту очікуваний товар у належному стані.

