Новинка
-9%

Блок живлення для ноутбука Asus 19V 90W 4.74 A 5.5x2.5mm PA-1900-24 Wall Orig
720 ₴
650 ₴
- Готово до відправки
- Код: 012025
+380 (44) 300-27-97
- +380 (93) 177-50-08
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Блок живлення для ноутбука Asus 19V 90W 4.74 A 5.5x2.5mm PA-1900-24 Wall Orig
Блок живлення сумісний з моделями ноутбуків:
Блок живлення для ноутбука Asus A42
Блок живлення для ноутбука Asus A5000
Блок живлення для ноутбука Asus A7000
Блок живлення для ноутбука Asus A83
Блок живлення для ноутбука Asus A95
Блок живлення для ноутбука Asus B
Блок живлення для ноутбука Asus F
Блок живлення для ноутбука Asus D
Блок живлення для ноутбука Asus G
Блок живлення для ноутбука Asus K
Блок живлення для ноутбука Asus L
Блок живлення для ноутбука Asus M
Блок живлення для ноутбука Asus N
Блок живлення для ноутбука Asus P
Блок живлення для ноутбука Asus Pro
Блок живлення для ноутбука Asus R
Блок живлення для ноутбука Asus S
Блок живлення для ноутбука Asus T
Блок живлення для ноутбука Asus U
Блок живлення для ноутбука Asus V
Блок живлення для ноутбука Asus W
Блок живлення для ноутбука Asus X
Блок живлення для ноутбука Asus Z
Блок живлення сумісний з моделями ноутбуків:
Блок живлення для ноутбука Asus A42
Блок живлення для ноутбука Asus A5000
Блок живлення для ноутбука Asus A7000
Блок живлення для ноутбука Asus A83
Блок живлення для ноутбука Asus A95
Блок живлення для ноутбука Asus B
Блок живлення для ноутбука Asus F
Блок живлення для ноутбука Asus D
Блок живлення для ноутбука Asus G
Блок живлення для ноутбука Asus K
Блок живлення для ноутбука Asus L
Блок живлення для ноутбука Asus M
Блок живлення для ноутбука Asus N
Блок живлення для ноутбука Asus P
Блок живлення для ноутбука Asus Pro
Блок живлення для ноутбука Asus R
Блок живлення для ноутбука Asus S
Блок живлення для ноутбука Asus T
Блок живлення для ноутбука Asus U
Блок живлення для ноутбука Asus V
Блок живлення для ноутбука Asus W
Блок живлення для ноутбука Asus X
Блок живлення для ноутбука Asus Z
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Для ноутбука |
| Вихідна напруга (output) | 19 В |
| Сила вихідного струму | 4 - 4.9 А |
| Вихідна потужність | 90 Вт |
| Тип роз'єму | 5.5x2.5 мм |
| Індикатор роботи | Ні |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Клас якості | Original |
| Сила струму | 4 А |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сумісність | Asus |
| Колір | чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 650 ₴
- Спосіб упаковки: Після оформлення замовлення покупцем, логістика нашої компанії пакує товар у поліпропіленову плівку та поміщає цей товар у коробку відповідного розміру, обмотує стрейч-плівкою, і тепер посилка готова до транспортування. У такому вигляді ми передаємо службам доставки цю посилку. Це є гарантією збереження та дбайливості товару від нашої компанії для наших покупців. Цей процес дозволяє надати клієнту очікуваний товар у належному стані.

