Блок живлення для ноутбука HP 50W 12V 4.16 A 5.5 x 2.5 mm YDS-050A OEM
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Країна виробник | Китай |
| Вихідна потужність | 50 Вт |
| Вихідна напруга (output) | 12 В |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Індикатор роботи | Ні |
| Клас якості | Original PRC |
| Призначення | Для ноутбука |
| Сила вихідного струму | 4 - 4.9 А |
| Сила струму | 4 А |
| Сумісність з брендом | HP (Hewlett Packard) |
| Стан | Новий |
| Тип роз'єму | 5.5x2.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 510 ₴
- Спосіб упаковки: Після оформлення замовлення покупцем, логістика нашої компанії пакує товар у поліпропіленову плівку та поміщає цей товар у коробку відповідного розміру, обмотує стрейч-плівкою, і тепер посилка готова до транспортування. У такому вигляді ми передаємо службам доставки цю посилку. Це є гарантією збереження та дбайливості товару від нашої компанії для наших покупців. Цей процес дозволяє надати клієнту очікуваний товар у належному стані.


